Müşteri Hizmetleri: 0 252 400 08 48

Köyceğiz Fiber 50 Mbps Paketi

400.00 TL

Taahütsüz

50 Mbps'e Kadar İndirme

10 Mbps'e Kadar Yükleme

Uzman Çağrı Merkezi

AKN-Kota Yok

1.500 TL Kurulum Ücreti

KöyceğizNet Fiber, 50 MBPS hızına kadar olan indirme ve 10 MBPS yükleme hızıyla kullanıcılarına hizmet vermektedir. Bu tarifeyle, internet kullanımında herhangi bir kota veya sınırlama bulunmamaktadır. Evlerde birden fazla kişinin aynı anda internete bağlandığı durumlarda ideal bir seçenek olarak öne çıkmaktadır. Eğer aynı anda 3-7 cihazdan bağlantı sağlıyorsanız, online oyunlar oynuyor, Todtv, Netflix, YouTube gibi platformlardan sürekli video izliyorsanız, bu tarife Tam size göre.

Hizmetiniz taahhütlü mü?

Bireysel abonelere sunduğumuz hizmetlerde taahhüt gerekmemektedir. Hiçbir taahhütname imzalamadan hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bağlantınız güvenli mi?

Tüm veri trafiği güvenli bir şekilde iletilmekte olup, Bilgi Teknoloji ve İletişim Başkanlığı tarafından veri güvenliği denetlenmektedir.

İp adresim statik mi?

Varsayılan olarak, IP adresleri dinamik olarak atanır ve belirli aralıklarla değişir. Ancak statik IP hizmetini talep eden abonelerimize bu hizmeti sunmaktayız.

Maksimum hız ne kadar olabilir?

Bireysel fiber aboneleri için, 50 Mbps ile 200 Mbps arasında değişen hızlara sahip tarifeler sunabilmekteyiz.

  • Bu kampanya KöyceğizNet tarafından sunulmaktadır.
  • Kampanya geçerlilik süresi 01.02.2024 – 31.12.2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanya sadece Köyceğiznet’in Gpon bölgesinde ki bireysel aboneler için geçerlidir.
  • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.
  • Kampanyaya dahil olan yeni bireysel müşteriler için faturalar, sadece SMS aracılığıyla iletilir ve ayrıca posta yoluyla gönderilmez. Müşterilerimiz, kampanya aktif hale geldikten sonra çağrı merkezimizi arayarak fatura alma tercihlerini değiştirebilirler, isteğe bağlı olarak farklı bir yöntem seçebilirler.
  • Bu kampanya dahilinde, abonelerden taahhüt istenmeyecektir. Yani, abonelik süresi boyunca herhangi bir taahhüt veya sözleşme zorunluluğu bulunmayacaktır. Ancak, abonelik süresince meydana gelebilecek tarife değişiklikleri kampanya fiyatlarını etkileyebilir. Bu durumda, kampanya fiyatlarına ilişkin değişiklikler olabilir ve aboneler bu değişikliklerden etkilenebilir.

Formu Doldurun Hemen Arayalım